Menu
Oferta

Maszyny rolnicze
Kontakt

Chempest MASZYNY ROLNICZE
Centrala RUDNIK
ul. Kozielska 21, 
47-411 Rudnik PL
tel. 32 412-08-00
fax: 32 414-91-19


Godziny otwarcia:

  • sprzedaż maszyn: od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00
  • części zamienne: od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00 - 16:00, w sobotę od 8:00 do 12:00
  • serwis: od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 - 16:00, zgłoszenia telefoniczne do 19:00
  Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
  Administracja / centrala Krystyna Nowicka 32 412-08-15 maszyny@chempest.pl
  Księgowość / faktury

Mirosława Drzymała

Kamila Pawłowicz

32 412-08-14

32 412-08-13

m.drzymala@chempest.pl

k.pawlowicz@chempest.pl

  Koordynator sprzedaży maszyn Marcin Szynol

32 412-08-12

883-357-460

m.szynol@chempest.pl
  Kierownik Działu Maszyn Rolniczych Andrzej Giemza 32 412-08-03
602-499-621
a.giemza@chempest.pl
         
  SPRZEDAŻ MASZYN:
  Sprzedaż maszyn rolniczych Paweł Kwiatkowski 32 412-08-23
795-510-643
p.kwiatkowski@chempest.pl
  Sprzedaż maszyn komunalnych Jaroslaw Czogala 32 412-08-22
662-387-143
j.czogala@chempest.pl
  Sprzedawca terenowy Piotr Dolibóg 602-499-622 p.dolibog@chempest.pl
  Sprzedawca terenowy Artur Kamiński 664-465-967 a.kaminski@chempest.pl
  Finansowanie Fabryczne John Deere Sandra Monowicz 512-191-821 smonowicz@credit-agricole.pl
         
  ROLNICTWO PRECYZYJNE - AMS

Łukasz Jacheć

Bartosz Nazarkiewicz

883-357-468

532-302-901

l.jachec@chempest.pl

b.nazarkiewicz@chempest.pl

         
  SPRZEDAŻ CZĘŚCI:
  Kierownik Działu Części  Roman Głuch 32 412-08-16
662-083-144
r.gluch@chempest.pl
  Sprzedaż części

Ignacy Bukowski

32 412-08-16
666-118-505

magazyn.czesci@chempest.pl
  Sprzedaż części

Michał Dreszler

Dawid Dedek

32 412-08-10
883-357-470

662-153-957

magazyn.czesci@chempest.pl
  Sprzedaż części / Obsługa posprzedażna Rafał Kubik
Roman Janczura
Zdzisław Dworzyński
883-313-234
883-357-473
692-244-129
r.kubik@chempest.pl
r.janczura@chempest.pl
 
         
  SERWIS:
  BIURO OBSŁUGI KLIENTA SERWISU (awarie i przeglądy)   662 156 102 BOKS@chempest.pl
  Kierownik Działu Serwisu Jan Franczyk 32 412-08-12
606-631-282
j.franczyk@chempest.pl
  Biuro Obsługi Klienta Serwisu Krystian Klein 668-042-055  BOKS@chempest.pl
         

           
Chempest MASZYNY ROLNICZE
Oddział JAKSICE  k/Miechowa 
Jaksice 428, 
32-200 Miechów
tel./fax 41 386 86 96
miechow@chempest.pl


Lokalizacja [ mapa ] 

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku: 07:00 - 16:00 
w sobotę: 07:00 - 12:00 

Stanowisko Imię i nazwisko Telefon E-mail
SPRZEDAŻ MASZYN:      
Kierownik Oddziału / sprzedaż maszyn Łukasz Bożek 883 357 474 l.bozek@chempest.pl
Sprzedaż maszyn rolniczych

Aleksander Sepielak

883 357 455

a.siepielak@chempest.pl

Finansowanie Fabryczne John Deere Rafał Krukar 518-003-544 rkrukar@credit-agricole.pl
       
SPRZEDAŻ CZĘŚCI:      
Sprzedaż części / Obsługa posprzedażna Marcin Leśniak 41 386 86 96
662 151 425
m.lesniak@chempest.pl
       
SERWIS:      
BIURO OBSŁUGI KLIENTA SERWISU (awarie i przeglądy)   662 156 102 BOKS@chempest.pl
Kierownik Działu Serwisu Jan Franczyk

32 412-08-12

606 631 282

j.franczyk@chempest.pl
Biuro Obsługi Klienta Serwisu Krystian Klein 668 042 055 BOKS@chempest.pl

  

Menu działu

Nasze filmy

Chesz się przekonać jak działamy? Zobacz jeden z naszych filmów.

Zobacz wiecej...

Sieć sprzedaży

Zapraszamy do zapoznania się z siecią sprzedaży Chempest S.A.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.